KONST / Litografier / Färglitografi 13693210
nr 1369 3210
Bertil Öhlund
(1923-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 160/325. Motivet: 19x30cm
Bertil Öhlund, född 1923 i Solna, död 2003, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 december 2020
kl 20:45:09
300 kr
350 kr
Bertil Öhlund
Läs mer om Bertil Öhlund